Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Arena Berserkerów 8. Wyniki, relacja i transmisja NA ŻYWO

arena-berserkerow-8-wyniki-relacja-i-transmisja-na-zywo

Marcin Parcheta vs. Patryk Grudniewski
Parcheta starał się od początku wywierać presję na rywalu i spychać go na siatkę, jednak Grudniewski nie ryzykował wymian stójkowych z Marcinem i jak najszybciej przenosił walkę do parteru. Po pierwszym sprowadzeniu udało się Parchecie powrócić do stójki. Jednak, po kolejnym Grudniewski przeszedł do pozycji bocznej i zapiął kimurę. Parcheta nie odklepał, ale sędzia, widząć grymas bólu na twarzy Marcina, zdecydował się przerwać pojedynek.

Maciej Różański vs. Kovacs Kalman
Mamy pierwsze skończenie przed czasem na gali Arena Berserkerów 8. To starcie nie mogło potoczyć się inaczej. Kalman, który wziął tę walkę na ostatnią chwilę, nie miał w niej nic do powiedzenia. Różański po przechwyconym kopnięciu, sprowadził pojedynek do parteru, gdzie robił z Węgrem co chciał. Najpierw zapiął krucyfiks, spuścił kilka ciosów na głowę rywala, po czym zrezygnował z techniki i z dziecinną łatwością zdobył dosiad. Z tej pozycji, z ogromnym spokojem zasypyał Kalmana gradem ciosów, a sędzia Piotr Michalak przerwał to jednostronne widowisko.

Kamil Gniadek vs. Aslambek Arsamikov
Po pierwszej bardzo wyrównanej rundzie, przewagę w kolejnej zyskał Aslambek Arsamikov, który popisał się kilkoma ładymi akcjami. Przy próbie obalenia przez Gniadka, reprezentant Berkutu Arrachionu Olsztyn kapitalnie skontrował rywala i znalazł się na górze, gdzie spędził większą część rundy. W trzeciej rundzie przewagę zyskał Gniadek. Zawodnik ze Szczecina obalił Arsamikova i kontrolował go z góry, niemal do końca walki. Ostatecznie, po bardzo wyrównanej walce, niejednogłośną decyzją sędziów zwyciężył Aslambek Arsamikov.

Daniel Skibiński vs. Maciej Kałuszewski
Do niecodziennej sytuacji doszło w walce Daniela Skibińskiego i Macieja Kałuszewskiego. Pod koniec pierwszej rundy Skibiński trafił reprezentanta Berserker's Team, który padł na deski, co szybko wykorzystał zawodnik z Poznania i dobił rywala, a sędzia Piotr Michalak przerwał pojedynek. Jak się chwilę później okazało to wszystko odbyło się po czasie. Powodem pomyłki, była awaria syreny, oznajmiającej koniec rundy. Skibiński musiał więc przerwać radość i stanąć do drugiej odsłony pojedynku. Kolejne dwie rundy toczyły się pod dyktando zawodnika Ankosu, który przeważał w każdej płaszczyźnie i ostatecznie wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Adam Kowalski vs. Adam Wiśniewski
W pierwszej rundzie zawodnicy wymieniali ciosy w stójce. W tej płaszczyźnie minimalną przewagę miał Adam Kowalski, który zmieścił kilka dobrych sierpowych na głowie Adama Wiśniewskiego i zaliczył obalenie. W drugiej rundzie, reprezentant Berkutu Arrachion Olsztyn zyskał jeszcze większą przewagę, dominując rywala w parterze. Na początku trzeciej rundy, Kowalski po raz kolejny sprowadził do parteru i kiedy wydawało się, że w tym pojedynku mu już nic nie grozi, Wiśniewskiemu udało się odwrócić losy i znaleźć na górze. Zawodnik ze Szczecina niemal całą trzecią rundę spędził w gardzie rywala, z której nie potrafił zrobić krzywdy oponentowi. Pod koniec rundy, zdołał jeszcze przyśpieszyć i zmieścić kilka dobrych uderzeń na głowie Kowalskiego, jednak to było zdecydowanie za mało, by zostać zwycięzcą w oczach sędziów.

Marcin Mazurek vs. Piotr Zagdański
Pojedynek lepiej rozpoczął Zagdański, który udanie zaganiał swojego rywala pod siatkę i tam próbował razić go uderzeniami. W drugiej rundzie Mazurek zaczął udanie przenosić walkę do parteru, gdzie miał przewagę i już wiedział w jaki sposób na toczyć ten pojedynek, żeby odnieść pierwsze zawodowe zwycięstwo. W trzeciej rundzie Mazurek miał problemy z obaleniami i przewagę znowu zaczął zyskiwać Zagdański. Pod koniec rundy, reprezentantowi Berserkerów udało się w końcu przewrócić rywala i zdobyć dosiad, czym zapewnił sobie zwycięstwo w całym pojedynku.

Jonatan Kujawa vs. Benjamin Kałaczyński
Jonatan Kujawa był zawodnikiem zdecydowanie bardziej wszechstronnym. Kiedy walka toczyła się w stójce, Kałaczyński szedł mocno do przodu z ciosami, ale Kujawa był w stanie większości z nich unikać. Często też skutecznie przenosił pojedynki do parteru, co ostatecznie dało mu pewne zwycięstwo decyzją.

Arkadiusz Wieczorek vs. Oskar Siegert
Wieczorek mocno rozpoczął pojedynek, popisał się kilkoma ładnymi kontrami po uniku rotacyjnym, a w każdy cios wkładał mnóstwo sił. Z biegiem pojedynku Siegert zaczął zyskiwać coraz większą przewagę. W drugiej i trzeciej rundzie pojedynek toczył się już do jednej bramki. Siegert absolutnie zdominował wydarzenia w klatce, atakował całym aresnałem kopnięć, pozwolił sobie nawet na kilka ekwilibrystycznych akcji. W ostatniej rundzie Wieczorek miał jeszcze odjęty punkt za kopnięcia w krocze, co już całkowicie przekreśliło jego szanse na zwycięstwo.

Jakub Stańczuk vs. Paweł Kowalski
Po pierwszej wyrównanej rundzie, Jakub Stańczuk złapał wiatr w żagle i całkowicie zdominował Pawła Kowalskiego w drugiej odsłonie. W ostatniej rundzie Kowalski był jeszcze w stanie nieco podkręcić tempo, ale zawodnik ze Szczecina nie dał zrobić sobie krzywdy i pewnie wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Przemysław Rolirad vs. Michał Młynarczyk
Walczący przed własną publicznością Michał Młynarczyk nie pokazał zbyt wiele w tej walce. W każdej rundzie był chaotyczny, a jego ataki nie dochodziły do celu. Rolirad zdecydowanie częściej trafiał rywala. Po walce sędziowie, którzy chyba byli nieobecni podczas tego pojedynku, wskazali na Michała Młynarczyka, co było kuriozalną decyzją.

Walki wieczoru.

 • 70 kg.: Patryk Grudniewski pok. Marcina Parchetę przez poddanie (kimura), 1 runda
 • 84 kg.: Maciej Różański pok. Kovacsa Kalmana przez TKO (ciosy w parterze), 1 runda

Extra Fights:

 • 70 kg.: Aslambek Arsamikov pok. Kamila Gniadka przez niejednogłośną decyzję sędziów
 • 77 kg.: Daniel Skibiński pok. Macieja Kałuszewskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
 • 70 kg.: Marcin Mazurek pok. Piotra Zagdańskiego przez jednogłośną decyzję sędziów

Półfinał turnieju wagi półciężkiej:

 • 93 kg.: Adam Kowalski pok. Adama Wiśniewskiego przez jednogłośną decyzję sędziów

Pozostałe:

 • 66 kg.: Jonatan Kujawa pok. Benjamina Kałaczyńskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
 • 64 kg. K-1:Oskar Siegert pok. Arkadiusza Wieczorka przez jednogłośną decyzję sędziów
 • 60 kg. Muay Thai:Jakub Stańczuk pok. Pawła Kowalskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
 • 81 kg. Muay Thai:Michał Młynarczyk pok. Przemysława Rolirada przez większościową decyzję sędziów

Transmisja na żywo:

Opublikowano: 2015-10-10

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
 • [b]pogrubienie tekstu[/b]
 • [i]pochylenie tekstu[/i]
 • [u]podkreślenie tekstu[/u]
 • [img]link do obrazka[/img]
 • [url]http://jakis-link.pl[/url]
 • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
 • [quote]dowolny cytat[/quote]
 • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również