Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Arena Berserkerów 5. Bartłomiej Kopera kolejnym uczestnikiem turnieju

arena-berserkerow-5-bartlomiej-kopera-kolejnym-uczestnikiem-turnieju

Bartłomiej "Małpa" Kopera (2-2 MMA) z klubu Vera Fight Club Łódź  jest czwartym, potwierdzonym uczestnikiem pierwszej połówki turnieju wagi lekkiej do którego dojdzie podczas piątej Areny Berserkerów: Exped Cup już 1 marca 2014 w Stargardzie Szczecińskim.

Młody, bo niespełna 22-letni zawodnik, wywodzący się z judo pomimo, iż nie dysponuje imponującym rekordem zawodowym, zebrał spore doświadczenie na amatorskich turniejach judo, BJJ oraz MMA, w których osiągał liczne sukcesy. Imponujący rekord "Małpy" w amatorskim MMA to 43 zwycięstwa i tylko 7 porażek. 

Możliwość walki na Arenie Berserkerów to kolejny krok w mojej karierze. Mam nadzieję, że dzieki temu turniejowi znacznie nabierze ona tempa. Jeśli chodzi o przeciwników to każdy z nich jest na tyle wymagajacy iż kojejność z którym przyjdzie mi się zmierzyć nie ma znaczenia ponieważ by wygrać trzeba i tak walczyć z najlepszymi. Do turnieju przygotowywałem się w klubie Vera Fight Club pod okiem mojego brata Łukasza a nad aspektami stójkowymi z moim przyjacielem Bartkiem, chciałbym z tego miejsca serdecznie im podziekować. Co do mojej absencji na zawodowym ringu ostatni rok poświęciłem na starty amatorskie by popracować nad słabszymi elementami i stać się bardziej przekrojowym zawodnikiem - zakończył zmotywowany do zwycięstwa Bartłomiej Kopera.

Korzystając z okazji Arena Berserkerów pragnie zaprosić dziennikarzy oraz fanów MMA na oficjalne ważenie zawodników, które odbędzie się w piątek 28 lutego o godzinie 14:00 w Willi Westende mieszczącej się przy Alei Wojska Polskiego 65 w Szczecinie.

TUTAJ rozpiska gali.

Oficjalna informacja organizatorów

Opublikowano: 2014-02-23

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również