Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Andrei Arlovski zawalczy w Norfolk z Juniorem Albinimi

andrei-arlovski-zawalczy-w-norfolk-z-juniorem-albinimi

Nie tak dawno oglądaliśmy go w przegranej walce z naszym Marcinem Tyburą. Teraz Andrei Arlovski poznał miejsce i czas kolejnego występu w Oktagonie, a także nazwisko najbliższego przeciwnika. Były mistrz UFC w wadze ciężkiej zawalczy 11 listopada 2017 podczas UFC Fight Night 120 w Norfolk. Rywalem Białorusina będzie Junior Albini.

Arlovski (25-15, 1 NC MMA; 14-9 UFC) - jak wspomnieliśmy - powróci do klatki po porażce z byłym mistrzem M-1 z Polski i po, łącznie, pięciu przegranych pojedynkach z rzędu. Trudno w tym momencie uwierzyć, że kolejna nieudana potyczka - tym razem w boju z Albinim - pozwoli mu przetrwać w największej organizacji MMA na świecie.

Owszem, "Pit Bull" jest już legendą mieszanych sztuk walki i nie przez przypadek, po sześcioletnim okresie rozstania, powrócił do UFC w 2014 roku, jednak prawa rynku są nieubłagane. Dla pozostającego od września 2105 bez zwycięstwa w Oktagonie Arlovskiego szósta kolejna wpadka będzie pewnie oznaczała drugie w historii pożegnanie z Ultimate Fighting Championship.

A - co warte podkreślenia - białoruskiego wojownika czeka bardzo trudne wyzwanie. 26-letni Junior Albini to kolejny, młody wilk w składzie wagi ciężkiej UFC. "Baby" ma za sobą udany debiut w największej organizacji MMA na świecie - 22 lipca 2017, podczas UFC on FOX 25 na Long Island, Brazylijczyk szybko rozprawił się z pogromcą Marcina Tybury oraz Daniela Omielańczuka, Timothy Johnsonem i pozostaje niepokonany od września 2013 roku.

10 zwycięstw z rzędu to najlepsza w tym momencie wizytówka najbliższego przeciwnika Andreia Arlovskiego.

JAM

Opublikowano: 2017-08-19

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również