Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


27 maja 2017 roku historyczna gala KSW na Stadionie Narodowym

27-maja-2017-roku-historyczna-gala-ksw-na-stadionie-narodowym

KSW po raz kolejny robi krok milowy dla sportów walki nad Wisłą. Już 27 maja 2017 największa organizacja MMA w Europie zorganizuje galę na największym obiekcie sportowym w Polsce, PGE Narodowym w Warszawie.

Sprzedaż pierwszej puli biletów na to historyczne wydarzenie rozpocznie się już we wtorek, 20 grudnia 2016.

PGE Narodowy w Warszawie to największa arena sportowa w Polsce i nasza wizytówka w Europie. Na stadionie odbywają się najważniejsze mecze polskiej reprezentacji w piłce nożnej oraz koncerty gwiazd światowej muzyki. Teraz przyszła pora na to, aby przed 60-tysięczną publicznością po raz pierwszy wystąpili zawodnicy MMA.

Federacja KSW od lat zapełnia największe areny w Polsce. Pełne trybuny oglądały zmagania najlepszych w Europie zawodników sportów walki w TAURON Arenie, ERGO Arenie, Hali Stulecia, Atlas Arenie, Katowickim Spodku i na warszawskim Torwarze. Rok 2017 to najlepszy moment, aby fani MMA zapełnili nową wspaniałą arenę.

Jak wynika z pierwszej ujawnionej informacji największymi gwiazdami gali na Stadionie Narodowym będą Mamed Khalidov i Mariusz Pudzianowski. Przypomnijmy też, że w programie "MMA - jak ja to widzę", emitowanym w Orange sport, jeden z szefów KSW Martin Lewandowski zapowiadał, że w przypadku zorganizowania gali na stołecznym stadionie, do udziału w tym wydarzeniu zostana zaproszeni wszyscy wojownicy reprezentujący wiodącą europejską organizację MMA.

JAM/e.bilet.pl

Opublikowano: 2016-12-17

Komentarze

av

Making

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również